Toto Boutique Hotel & Apartments

Pak Rreth Nesh

I vendosur në Vlorë, Toto Boutique Hotel & Apartments ofron akomodim me tarracë ose ballkon, WiFi falas dhe TV me ekran të sheshtë, si dhe një pishinë të hapur dhe një palestër. Ka një banjo private me dush në të gjitha njësitë, së bashku me tualetin falas dhe një tharëse flokësh.

REZERVIM

+355 (0) 682054568

brenda

jashtë

dhomat

Akomodimi

Dhomat & Suitat

Toto Boutique Hotel & Apartments ofron akomodim me tarracë ose ballkon, Wi-Fi falas dhe TV me ekran të sheshtë, si dhe një pishinë të hapur noti dhe një palestër. Ka një banjo private me dush dhe tharëse flokësh në çdo njësi, së bashku me tualetin falas.

Suitë Dupleks

Kjo suitë përbëhet nga 1 dhomë ndenjeje, 1 dhomë gjumi më vete dhe 1 banjë me dush dhe produkte tualeti falas.

48 m²

Ballkon

Kondicioner

Wifi Falas

Dhomë Treshe me Pamje nga Deti

Dhoma e bollshme treshe ofron kondicioner, një gardërobë, një ballkon me pamje nga deti si dhe një banjo private me dush.

39 m²

Ballkon

Kondicioner

Wifi Falas

Dhomë Standarde Dyshe

Dhoma e bollshme dyshe ofron kondicioner, një gardërobë, si dhe një banjë private me dush dhe tharëse flokësh.

27 m²

Televizor

Kondicioner

Wifi Falas

SHËRBIMET

Përse të Na Zgjidhni

Nëse jeni duke kërkuar për një eksperiencë relaksuese, freskuese dhe rinovuese, ne ju ofrojmë të gjitha këto nën një çati.

Qendër Fitnesi

Toto Boutique Hotel & Apartments ofron një qendër fitnesi për ata që duan të qëndrojnë në formë.

Bar

Ne ofrojmë një bar për të gjithë ata që shijojnë një natë me një pije.

Parkim Falas

Parkimi publik falas është i mundur në vend (kërkohet rezervimi).

Pishinë

Toto Boutique Hotel & Apartments ofron një pishinë që është e hapur gjatë gjithë vitit për të gjitha moshat.

Kondicioner

Të gjitha dhomat në Toto Boutique Hotel & Apartments janë të pajisura me ajër të kondicionuar

Wifi Falas

WiFi ofrohet në të gjitha zonat dhe është pa pagesë.

Mëngjesi

Një mëngjes bufe ofrohet çdo mëngjes në akomodim.

Pishinë

Me një pishinë të hapur, një palestër dhe një bar, Toto Boutique Hotel & Apartments ofron akomodim në Vlorë me WiFi falas dhe pamje nga deti. Ky apartament ofron parkim privat falas dhe recepsion 24-orësh.

PËRSHTYPJET E KLIENTIT

Komentet

Më poshtë mund të gjeni disa nga opinionet e mysafirëve tanë për qëndrimin e tyre në Toto Boutique Hotel & Apartments

" Pamja është befasuese, stafi është 10 nga 10. E pastër, e mahnitshme, pamja e detit dhe maleve janë të pabesueshme. Mëngjesi ishte i këndshëm, i pëlqyen shumë krepat. "

Mariia
Spanjë

"Hotel me vendndodhje të bukur, me apartamente të pastra dhe të bollshme. Pamje mahnitëse nga deti nga ballkoni. Pishinë e madhe. Mëngjesi i shijshëm në mëngjes. Pronari më shumë se i dobishëm. Djalë vërtet i këndshëm. "

Antoni
Irlanda

" Hotel i bukur, i paster, me pamje te bukur nga deti, pishina ishte nje shtese e bukur. Ka nje dyqan te vogel ne rrugen kryesore shume te pershtatshem... distanca ne kembe nga disa bare dhe restorante por qendra eshte shume larg per duke ecur "

Janja
Sllovenia